mesakimya

yağ sökücü, pas sökücü, boya sökücü, kireç sökücü, beton sökücü, sıvı sabun

boya sökücü

Yorum bırakın


Boya sökücü ve boya çözücü ürünler.

Boya sökücüler bir yüzeye atılmış veya eskimiş boyaların sökülmesi için üretilen ürünlerdir. Boya çeşitleri su bazlı solvent bazlı veya epoxi boyalar olarak ayrılırlar. Metal Aluminyum veya plastik parçalar üzerine atılan boyaların belli bir süre sonra tamiri esnasında boya sökücü kullanılmaktadır. Bir başka kullanım şekli ise hatalı atılan boyaların sökülüp tekrar boyanması işlemi veya Seri olarak boya atan firmaların aparat ve parçalarının boyalarının veya boya kabinlerinin boyalarının sökülme ihtiyacından doğmuştur.

Boya sökücü Mesa kimya kalitesi ile sunulmaktadır tüm boyalarda etkili çözümlerdir. Boya sökücü Ürünler aluminyum metal vb tüm metallerin üzerindeki boyaların sökülmesinde çok amaçlı daldırma boya sökücü olarak kullanımları mümkündür.

Reklamlar

Yazar: mesakimya

Mesa kimya endüstriyel kimyasal formüller yağ sökücü, pas sökücü, boya sökücü, kireç sökücü ve çözücü ürünler üretir ve satışını yapar. Mesa industrial chemical formulas, chemical degreaser, rust remover, paint remover, manufactures and sells products and solvent makes descaling.

Bir Yanıt Bırakın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s